Wizytówki NAP

Wizytówki NAP to istotny element w pozycjonowaniu lokalnym. NAP to skrót od name, address, phone czyli nazwa, adres, telefon. Warto zadbać o solidne utworzenie wizytówek tego typu, w których podane informacje będą spójne z danymi naszej firmy (zawsze podawajmy takie same dane). Daje nam to możliwość wpłynięcia na pozycję naszej strony internetowej w lokalnych wynikach wyszukiwania. Pozycjonowanie lokalne jest obecnie niezwykle istotne dla każdego przedsiębiorcy który świadczy swoje usługi w określonym regionie. Wynika to ze znaczącego wzrostu wyszukiwań realizowanych przy użyciu smartfonów i tabletów wykorzystujących geolokalizację.

Strony internetowe w których możemy założyć taką wizytówkę dają nam często możliwość wypełnienia opisu naszej firmy. Zawsze warto z tego skorzystać i wprowadzić unikalną (nigdzie wcześniej nie powielaną) treść przedstawiającą nasz sklep lub świadczone usługi. Wizytówki NAP nie są wykorzystywane tylko i wyłącznie w celu pozyskania odnośnika. W niektórych branżach (fryzjer, masażysta) w których posiadanie strony www nie jest elementem koniecznym dzięki odpowiednio przygotowanym wizytówkom mamy również możliwość dotarcia do Klienta który szuka adresu lub numeru telefonu.

Jeśli nie dysponujesz czasem niezbędnym na wykonanie wpisów tego typu możesz zlecić nam założenie wizytówek NAP dla Twojej firmy.

Sprawdź ofertę tworzenia wizytówek NAP:
https://seospot.pl/wizytowki-nap

Jak to wygląda?

Potrzebujemy dokładnych danych firmowych:

– nazwa firmy, NIP, REGON
– dane adresowe
– adres domeny
– dane kontaktowe (telefon, mail)

Po zakończeniu otrzymujesz pełny raport potwierdzający wykonanie usługi.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.